Sõber seltsiliste hulgast !

Allikas: Maaeluvõrgustik
3. jaanuar 2024. a

US OSA! Maaelu jutud #11 – Krista Pegolainen-Saar ja Karin Talalaev – Sõber seltsiliste hulgast!

Kuula taskuhäälingu “Maaelu jutud” audiosaadet!METK maaeluvõrgustiku teenistususe taskuhäälingu sarja “Maaelu jutud” eesmärgiks on tuua esile maal elavaid ja maaeluga seotud inimesi, tutvustada maaelu mitmekülgsust ja avada sellega seotud uusi teemasid.

Kanali läbi saab maaelu erinevaid valdkondi tutvustades avardada kuulajate maailmapilti, propageerida maaelu ja pakkuda positiivset emotsiooni.

Üheteistkümnenda saate külalisteks on Krista Pegolainen-Saar ja Karin Talalaev.

Krista Pegolainen-Saar on kogukondade mentor, juhendaja, nõustaja, koolitaja ning MTÜ Vabatahtlikud Seltsilised eestvedaja ja programmijuht.

Karin Talalaev on tegelenud vabatahtlikega ja abipolitseinikega ning on MTÜ Vabatahtlikud Seltsilised võrgustiku koordinaator.

Räägime vabatahtlikest seltsilistest, selle kujunemisloost, sotsiaalhoolekandest ja vabatahtlikust tööst.

 

>>>Kuula & vaata saadet SIIT.

Kuidas ja miks alustati vabatahtlike seltsiliste tegevustega? Vabatahtlikud seltsilised ja maapiirkonnad? Kuidas vabatahtlik panus ja ennetustöö meie eakaid aitab? Kes kuuluvad vabatahtlike seltsiliste võrgustikku ja kuidas neid ühendada? Kuidas saada vabatahtlikuks seltsiliseks ja mis on tema roll? Kuidas suhtub kogukond vabatahtlike seltsiliste liikumisse? Üksindus versus üksildus?

Kuula saadet ja saa kõigest teada!

Saatejuht on METK maaeluvõrgustiku teenistuse töötaja Ave Bremse. Salvestas ja monteeris Erik Lööper maaeluvõrgustiku teenistusest.

Vaata kõiki uudiseid