Tallinna ja Harjumaa seltsiliste kogemuskohvik koos näitusekülastusega

Kuupäev: 23.03.2023
Kellaaeg: 17.30-19.45
Asukoht: Telliskivi Loomelinnaku Väligalerii (Telliskivi 60a)

Seekordse kogemuskohviku avame erivajadusega naiste inimõiguste teemalise näituse külastusega Telliskivi Loomelinnaku Väligaleriis algusega kell 17.30. Pooletunnise tuuri järel, kell 18.00, liigume MTÜ Mondo ruumidesse, kus vahetame värskeid muljeid näituselt ning kuulame erivajadusega naise kogemuslugu.

Pakume suupisteid ja kuuma jooki. Palume panna soojalt riidesse!

Fotonäituse peateema on erivajadusega naiste õigused. Näituse lood puudutavad ka teemasid nagu naiste seksuaalsed õigused ning õigus teadlikult valida elu ja surma vahel. Oma haavatavuse julge eksponeerimine on see miski, mis loob dialoogi.

Näituse algataja on Eesti Neurofibromatoosi Ühingu eestvedaja ja Helpificu tugikeskkonna asutaja Keiu Roosimägi. Näitus põhineb intervjuudel, mille viis läbi Kristina Amor. Fotograafiks on Alana Proosa. See fotonäitus toimub projekti “Mitte midagi puuetega naistele puuetega naisteta!” raames.
Vabatahtlik seltsiline saab pakkuda lisatuge erivajadusega naistele (aga ka meestele). Tänu seltsilistele saavad erivajadusega inimesed võtta aktiivselt osa ühiskondlikust elust, olla sotsiaalselt kaasatud, käia koos jalutamas, poes ja kultuuriüritustel jne. Vahel on abiks kõige lihtsamad vestlused, ärakuulamine ning sõbralik naeratus.
Kogemuskohvikusse on oodatud kõik inimesed, kes tunnevad, et soovivad olla seltsiliseks eakale või erivajadusega inimesele. Tule uudistama! 

Tulekul sündmused

Kuupäev Kellaaeg Sündmus Asukoht
03.08.2024 12.00- 15.00 Seltsiliste suvesumin Soometsa Külamaja, Pärnumaal